Walizka podręczna Thule Aion Black
Wystaw opinię o produkcie
Podręczna, poręczna i praktyczna
- Trwałe i wodoodporne włókno impregnowane woskiem
- Zawiera wyjmowany pokrowiec z powłoką TPU
- Produkt wykonany w całości z tkanin pochodzących z recyklingu
Kod produktu: A070-3883A
Opis
Walizka podręczna czarna
Thule Aion
Walizka do pracy i na wakacje
Walizka Thule Aion to wytrzymały bagaż do pracy lub na wycieczkę. Wyjmowany pokrowiec „packing cube” optymalizuje przestrzeń bagażową i może być używany osobno jako torba dzienna.
Pokrowiec kompresyjny jest powlekany łatwą do czyszczenia powłoką TPU, która zatrzymuje brud, zapachy i wilgoć, odseparowując odzież sportową od reszty bagażu. Gdy jesteś w podróży, duże tylne koła zapewniają bezproblemowe przemieszczanie się po nierównym terenie, a teleskopowa rączka w kształcie litery V sprawia, że walizka jest łatwa do ciągnięcia.
W zestawie znajduje się pokrowiec kompresujący z podszewką TPU, która oddziela zapachy, wilgoć i brud od pozostałej przestrzeni torby; pokrowiec może pełnić funkcję torby dziennej
Bardzo duże tylne koła umożliwiają łatwe prowadzenie na nierównym terenie. Mniejsze, cofnięte koła przednie zapewniają więcej przestrzeni bagażowej
Opatentowany uchwyt teleskopowy V-tubing działa płynnie i łatwo się wysuwa
W poręcznej przedniej kieszeni zmieści się kurtka, gdy zrobi się za ciepło podczas wędrówki
Szybki dostęp do kluczy, portfela i drobnych przedmiotów dzięki zewnętrznej kieszeni z zamkiem błyskawicznym
Wewnętrzna kieszeń z siatki oddziela różne rzeczy od głównej komory i zabezpiecza je w trakcie podróży
Trwały szkielet zewnętrzny z panelem tylnym wykonanym z poliwęglanu pochłania uderzenia wpisane w niewygody podróży
Zewnętrzne suwaki zamków błyskawicznych można zablokować razem, aby zwiększyć bezpieczeństwo (kłódki sprzedawane osobno)
Materiał zewnętrzny, podszewka i siatka są wykonane w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu plastikowych butelek, tylny panel wykonany jest w 50% z poliwęglanu pochodzącego z recyklingu
Warstwa zewnętrzna z woskowanego płótna 600D jest bardzo wytrzymała i pokryta wodoodporną powłoką bez toksycznych PFC, która chroni przed wilgocią, brudem i plamami
Spełnia wymagania większości linii lotniczych dotyczące bagażu podręcznego
Specyfikacja:
Wymiary 35 x 23 x 55 cm
Masa 3.25 kg
Pojemność 35 L
Kolor Black
Materiał Waxed P600 Polyester Canvas
Numer modelu 3204719
Kolekcja Thule Aion Collection
Certyfikat Bluesign® plus wykorzystanie trwałych materiałów pochodzących z recyklingu
Tkanina powłoki, podszewka i siatka zostały w 100% wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, podczas gdy tylny panel wykonany jest w 50% z poliwęglanu pochodzącego z recyklingu. Wytrzymała i trwała tkanina z woskowanego płótna z wiekiem nabiera szlachetnego charakteru, a jej wodoodporna powłoka nie zawiera toksycznych PFC. Wszystkie produkty Thule Aion posiadają certyfikat bluesign®, który potwierdza troskę firmy o pracowników, konsumentów i środowisko.
Gwarancja
Produkty Thule są testowane pod względem jakości oraz objęte gwarancją na wady materiałowe i wykonania.
Pliki do pobrania

Instrukcja Obsługi
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.