Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Jeździć zgodnie z przepisami?
Jeździć zgodnie z przepisami?

Najważniejszy na drodze jest...

Oczywiście zdrowy rozsądek i pamięć, że nie jadę sam, że wokół mnie są też inni uczestnicy ruchu drogowego bądź piesi. Nie ważne czy samochodem, czy rowerem, czy wózkiem spacerowym. Każdy ma prawo poruszać się komfortowo i bezpiecznie. Każdy ma swoje miejsce, każdy jest tak samo ważny. Więc…

Podwyższamy standardy

Nieuprzejmość, egoizm, chamstwo odkładamy do lamusa – po prostu to nie przystoi rozumnym i odpowiedzialnym ludziom zachowywać się w sposób, w który nie chcielibyśmy by ktokolwiek zachowywał się w stosunku do nas. Bezpieczeństwo to nie tylko kask i kamizelka. Przede wszystkim liczy się świadomość i nastawienie!

„Nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe” – stara maksyma obowiązuje również na drodze.

Przepisy

Życzliwość pomaga i zawsze jest wysoko oceniana, niemniej trzeba również znać przynajmniej najważniejsze zasady. Na szczęście – komenda – dobrze owe zasady wypracowała, więc jest z czego korzystać. Żeby Wam ułatwić postanowiliśmy nagrać krótki film przedstawiający najistotniejsze sytuacje z udziałem rowerzystów, a przy okazji zaprezentowaliśmy dwa fajne rowery marki Superior.

Ucz się, by nauczyć innych!

Zwłaszcza dzieci! Kochani rodzice – pamiętajcie – jeśli nie Wy to kto? Samo się nie zrobi, samo do głowy nie wejdzie. Karta rowerowa to dopiero 10 rok życia, a co do tego czasu? W większości miast znajdziecie już miasteczka rowerowe, które stanowią świetną przestrzeń i okazję do zabawy i nauki, bo najlepsza nauka wychodzi przez zabawę prawda?

A więc drogi RODZICU - ZA BEZPIECZNY!

Miłego oglądania :)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
sklep@velokids.pl 690 999 346
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl